Menu

O firme

Spoločnosť  ALPI-DÝHA, spol. s r.o. je výhradným predajcom dekoratívnych dýh Alpi v Česku, na Slovensku a v Maďarsku. Ak hľadáte kvalitný predaj dýh od prevereného a renomovaného výrobcu dýh, potom sa obráťte práve na našu firmu. Máme dlhoročné skúsenosti s predajom dýh Alpi, komunikujeme priamo s talianskym výrobcom týchto dýh, preto Vám dokážeme ponúknuť nielen výhodné ceny, ale predovšetkým rýchlu dodávku a široký výber. Výroba dýh Alpi stavia na svojej dlhoročnej tradícii, rovnako ako naša distribučná sieť!

Ďalšie informácie

Predaj dýh Alpi

Zaoberáme sa predajom dýh talianskeho výrobcu Alpi S.p.A. Ide o popredného svetového výrobcu dýh. Dekoratívne dyhy Alpi sú zárukou vysokej kvality a sú vhodné pre najnáročnejšie aplikácie, pri výrobe špičkového a designovo vypracovaného nábytku ako typového, tak aj vyrábaného na mieru. Predaj dýh Alpi je našou špecializáciou a v tejto oblasti sme skutočnými odborníkmi, ktorí vedia doporučiť najvhodnejšie riešenie a poradia Vám s výberom.

Predávame dyhy Alpi v rôznych prevedeniach, dekoroch a rôznych rozmeroch. Nakúpte dyhu u nás a určite budete spokojní.

Pri nákupe dýh Alpi si môžete byť istí, že výrobca týchto dýh je pre Vás garanciou veľmi kvalitného vyhotovenia. Suroviny aj samotná výroba dýh prebieha unikátnymi a modernými technológiami a naviac na báze ECO.

Ako veľký medzinárodný distribútor, pokračujeme v kvalitnom prístupe aj v rámci predaja dýh a služieb úzko spojených s touto oblasťou. Máme dostatočne širokú ponuku, disponujeme skladovými priestorami a poznáme potreby samotných výrobcov nábytku a podobných produktov.

KANCELÁRIA

Mlaty 8, 642 00 Brno


Sklad

Košuličova 10, 619 00 brno


+420 737 687 632

alpidyha@alpidyha.cz